Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Aktualności

»


LCK partnerem gali Osobowość Roku

Rośnie konferencyjne znaczenie Lublina. W ubiegłym roku centrum miasta wzbogaciło się o nowy obiekt - Lubelskie Centrum Konferencyjne - miejsce działalności konferencyjno-wystawienniczej, umożliwiające organizację różnego rodzaju spotkań.
więcej... [KOMENTARZE (25)]
 
więcej... [KOMENTARZE (1028)]
 
więcej... [KOMENTARZE (10)]

Zgłaszaj kandydatów do tytułu Odkrycie Roku MPI
Odkrycie Roku MPI Poland Club to wyróżnienie dla osób, które w ostatnich miesiącach z sukcesem zaistniały w branży spotkań. Wskazuje osoby, które dopiero wkraczają na ten rynek lub swoją postawą ukazały nowe oblicze, które sprawiło, że dostrzegamy w nich potencjał przyszłych Osobowości. więcej... [KOMENTARZE (1071)]

Najlepsi zleceniodawcy 2015

Przedstawiciele branży spotkań, czytelnicy miesięcznika MICE Poland wyłonili dziesięciu najlepszych tegorocznych Zleceniodawców. Na początku grudnia Kapituła Konkursu Osobowość Roku MICE Poland wybierze lidera również w tej kategorii. Nazwiska tegorocznych zwycięzców poznamy w styczniu 2016 podczas uroczystej gali.

 
więcej... [KOMENTARZE (1023)]

Najlepsi podwykonawcy roku 2015
Najmłodsza kategoria konkursu Osobowość Roku MICE Poland. Bez nich nie byłoby wydarzeń, a na pewno tych najlepszych, które przeszły do historii branży. Multimedia, nagłośnienie, catering, scenografia i wiele innych wymagają ścisłej wiedzy i profesjonalnych umiejętności. Poznajmy tegoroczną elitę sektora.

 
więcej... [KOMENTARZE (851)]

Organizatorzy 2015- czy wiesz kto wygra
Znamy już ścisłą czołówkę organizatorów nominowanych przez branżę do tytułu Osobowość Roku MICE Poland. Na początku grudnia kapituła konkursu zdecyduje kto w tym roku był najlepszy. Wręczenie wyróżnień w styczniu 2016.

 
więcej... [KOMENTARZE (1028)]

Znamy najlepszych menadżerów obiektów 2015
Czytelnicy MICE Poland wytypowali nalepszych menadżerów obiektów konferencyjnych 2015 roku. Jest to jedna z czterech kategorii konkursu Osobowość Roku MICE Poland. W konkursie nagradzani są również zleceniodawcy, organizatorzy i podwykonawcy branży spotkań. Zwycięzców poznamy podczas finałowej galii odbywającej się w Warszawie pod koniec stycznia 2016.

 
więcej... [KOMENTARZE (10)]

Marka osobista według MPI Poland Club


Marka osobista ma bardzo duże znaczenie w życiu każdego profesjonalisty, nie tylko związanego z branżą MICE. To od niej zależy, jak dana osoba jest postrzegana przez otoczenie.
więcej... [KOMENTARZE (6)]

Wystartowała kolejna edycja Osobowości Roku
Na początku września, w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, odbyło się pierwsze spotkanie Kapituły 8. edycji konkursu Osobowość Roku MICE Poland.

 
więcej... [KOMENTARZE (10)]
Dywersyfikujemy podejście do event marketingu
W sierpniowym wydaniu MICE Poland rozmawiamy
z Joanną Świderską, marketing managerem
Philips Lighting Poland o wielopoziomowości
i interdyscyplinarności event marketingu.

 

więcej... [KOMENTARZE (1134)]
Zgłaszaj swoich kandydatów

więcej... [KOMENTARZE (1009)]

Soćko z kolejnym wyróżnieniem 

 Kinga Soćko, specjalista ds. konferencji Poland Convention Bureau POT, została uhonorowana prestiżową nagrodą RISE (Recognizing Industry Success and Excellence) w kategorii Young Proffesional, przyznawaną przez stowarzyszenie Meeting Professionals International. więcej... [KOMENTARZE (1029)]
Etyczny biznes - komentuje Żaneta Berus
 Coś zmienia się wokół nas – to widać, słychać i czuć. Firmy zauważają, iż zachowania etyczne w biznesie w dłuższej perspektywie opłacają się wszystkim uczestnikom rynku. Powstałe w ciągu ostatnich lat stowarzyszenia branżowe rozmawiają o tym coraz bardziej otwarcie. więcej... [KOMENTARZE (10)]
Polska ma wielki potencjał
Z Rhondą Brewer, przewodniczącą Society for Incentive Travel Excellence (SITE) i wiceprezesem ds. sprzedaży w Maritz Travel Company o perspektywach polskiego rynku incentive oraz planach strategii SITE rozmawia Michał Dzida.

 

więcej... [KOMENTARZE (1115)]
Kierunki rozwoju turystyki biznesowej

Krakow Convention Bureau zorganizowało szkolenie dla małopolskich przedstawicieli branży MICE. Celem wydarzenia było pokazanie aktualnych kierunków rozwoju turystyki biznesowej, a także wymiana doświadczeń i nawiązanie współpracy przez przedstawicieli krakowskiej branży turystyki biznesowej. więcej... [KOMENTARZE (1135)]
Chcę, aby nasze wydarzenia wnosiły coś nowego

 

Z Agnieszką Majkowską, dyrektor ds. rozwoju i wsparcia sprzedaży w Prudential Polska i Osobowością Roku MICE Poland o tym jaka jest recepta na udany, oryginalny event rozmawia Michał Kalarus.

 

 

więcej... [KOMENTARZE (1108)]

Na przestrzeni 25 lat w branży zmieniło się wszystko!O zmianach zachodzących w branży MICE z Andrzejem Hulewiczem, prezesem Mazurkas Travel, rozmawia Marta Gołda.
więcej... [KOMENTARZE (985)]

Oglądaj szaleństwa OR-owej nocy!

Rajskie klimaty zdominowały tegoroczną odsłonę wydarzenia, wyczekiwanego przez całą branżę spotkań. Na tę jedną jedyną noc w roku Transcolor zamienił się w rajski ogród.

więcej... [KOMENTARZE (1395)]

Oceń Galę Osobowość Roku MICE Poland 2014!

Nie cichną echa rozdania OR-ów. W piątkowy wieczór 30 stycznia Transcolor zmienił się w Raj, w którym poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji Osobowości Roku.

więcej... [KOMENTARZE (1103)]

< 1 3 4   ...   4 >
 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club