Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Aktualności

»


Taneczny show podczas Gali Osobowość Roku!
Wieczór pełen emocji, wieczór w Raju - tak było podczas tegorocznej Gali "Osobowość Roku MICE Poland", którą uświetnił genialny pokaz taneczno-mulitimedalny grupy ATELIE.
Przeżyjmy to jeszcze raz! więcej... [KOMENTARZE (1340)]

Zwycięzcy w OR-owym Raju

30 stycznia uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu! Rozdanie OR-ów zgromadziło w piątkowy wieczór przedstawicieli branży spotkań, po to by poznać zwycięzców tegorocznej edycji konkursu i wspólnie świętować ich sukces. więcej... [KOMENTARZE (1104)]
OR-y rozdane! 

Siódma edycja Gali „Osobowość Roku MICE Poland” za nami!  W piątkowy wieczór poznaliśmy laureatów tegorocznej odsłony konkursu, który od lat budzi duże emocje i zainteresowanie całej branży spotkań.W środku zimy gościnne progi Transcolor przywitały przybyłych gości klimatem rajskiego ogrodu.

więcej... [KOMENTARZE (602)]
Osobowość Roku MICE Poland w obiektywie Studia 69!

Emocjonujący wieczór i noc za nami. Tegoroczna Gala OR zapisała się w pamięci gości jako fantastyczny event, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

więcej... [KOMENTARZE (1098)]

Berus, Dunin-Michałowska,  Majkowska,  Zagajewski Osobowościami Roku 2014.

Podczas siódmej edycji Gali Osobowość Roku, której motywem przewodnim był rajski ogród, poznaliśmy laureatów konkursu "Osobowość Roku MICE Poland 2014". Wydarzenie odbyło się w piątkowy wieczór 30 stycznia b. r.w podwarszawskim Transcolor.

więcej... [KOMENTARZE (1039)]
Ostatnie 30 minut - wylicytuj podwójne zaproszenie na Galę OR MICE Poland

 Na allegro rozpoczęła się licytacja podwójnego zaproszenia na Galę "Osobowość Roku MICE Poland 2014". Akcja ma charakter charytatywny, a wylicytowane środki trafią na konto fundacji "Akogo?" Ewy Błaszczyk.
Do końca licytacji pozostało 30 minut.

więcej... [KOMENTARZE (1216)]


Rent Design umebluje galę "OR 2014"

Podczas tegorocznej gali miesięcznika MICE Poland Rent Design będzie odpowiedzialna za dostarczenie mebli eventowych. Firma od kilku lat wypożycza stoły, krzesła, sofy i inne produkty, stworząc niepowtarzalny klimat w czasie najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskim rynku.

 

więcej... [KOMENTARZE (1156)]

Zaczarowany ogród od G-Fiore doda magii Gali OR

Pracownia Florystyczna G-Fiore zapewni kwiatową scenografię podczas tegorocznej Gali „Osobowość Roku MICE Poland”. Specjaliści pracujący pod szyldem Gi-Fiore posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu oprawy florystycznej wydarzeń specjalnych. więcej... [KOMENTARZE (1109)]

Mistrzowie multimediów z Brill AV Media na Gali OR 

Brill AV Media na czele z Michałem Czerniakiem, wiceprezesem i dyrektorem zarządu zapewni wyjątkową oprawę multimedialną podczas tegorocznej edycji Gali „Osobowość Roku MICE Poland”. 

 

więcej... [KOMENTARZE (42)]


Gala OR rozbłyśnie i zabrzmi za sprawą Eventroom

Firma od blisko 15 lat zapewnia oprawę na najważniejszych wydarzeniach organizowanych w Polsce. Podczas uroczystego wieczoru obecni będą Filip Hamerla, CEO Eventroom oraz Krzysztof Gawrych, partner Eventroom. więcej... [KOMENTARZE (1283)]

Świat Gali "Osobowość Roku MICE Poland 2014" stworzy Triangoo

Triangoo wprowadzi gości w magiczny klimat Gali wyjątkową scenografią opracowaną specjalnie na tę okazję.

 

więcej... [KOMENTARZE (1281)]


Feria smaków z Belvedere Catering by Design podczas Gali "Osobowość Roku MICE Poland 2014"

Partnerem Gali „Osobowość Roku MICE Poland 2014” jest firma Belvedere. Odpowiadać będzie za catering podczas wydarzenia. Od lat firma zapewnia poczęstunki na najważniejszych polskich eventach. Goście będą mogli spróbować pyszności przygotowanych przez prawdziwych mistrzów sztuki kulinarnej.

więcej... [KOMENTARZE (1302)]
TRANSCOLOR gospodarzem Gali "Osobowość Roku MICE Poland 2014"

Już 30 stycznia w TRANSCOLOR odbędzie się Gala konkursu Osobowość Roku 2014, organizowanego przez miesięcznik „MICE Poland”. Podczas gali nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników konkursu.

więcej... [KOMENTARZE (1274)]
Specjalne ceny w Sound Garden Hotel dla gości Gali OR

Warszawski Sound Garden Hotel wprowadził preferencyjne stawki dla gości zaproszonych na tegoroczną galę Osobowość Roku MICE Poland, którzy chcieliby skorzystać po imprezie z noclegu. więcej... [KOMENTARZE (1036)]
Gala OR zbliża się wielkimi krokami!
Już 30 stycznia odbędzie się wyczekiwana przez całe środowisko branżowe Gala Osobowości Roku MICE Poland 2014. Podczas wydarzenia poznamy zwycięzców konkursu,którzy zostali wyłonieni podczas obrad Kapituły 15 grudnia 2014 r.
                                                                                więcej... [KOMENTARZE (1106)]
Agencja Power Partnerem Gali Osobowość Roku MICE Poland 2014!

Agencja Power po raz kolejny będzie odpowiedzialna za koordynację pracy wszystkich partnerów biorących udział w przygotowaniu gali Osobowość Roku MICE Poland.
Pracownicy agencji zadbają o najdrobniejsze szczegóły związane z organizacją tego eventu oraz opracują prezentacje graficzne wyświetlane w jego trakcie. Agencja Power może pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży.

więcej... [KOMENTARZE (954)]

 

Gala Osobowość Roku MICE Poland 30 stycznia!

Osobowość Roku to pierwsza w Polsce inicjatywa wyróżniająca i promująca jednostki, które poprzez swoją profesjonalną i pełną zaangażowania aktywność zawodową przyczyniają się do rozwoju nie tylko własnych firm i agencji, ale poprawiają jakość całego rodzimego przemysłu spotkań.

więcej... [KOMENTARZE (1046)]

Kapituła zdecyduje kto wygra tegoroczną edycję Osobowości Roku.

Jesteśmy na półmetku konkursu Osobowość Roku MICE Poland 2014. Za nami etap przyjmowania zgłoszeń kandydatów do zaszczytnego tytułu przyznawanego przez przez branżę spotkań jej wybitnym przedstawicielom. więcej... [KOMENTARZE (1079)]

Firmowy stół na Gali Osobowość Roku MICE Poland 2014 – rezerwuj już dziś.

W związku z dużym zainteresowaniem Galą Osobowość Roku MICE Poland 2014 postanowiliśmy wprowadzić nowość – stoliki firmowe. Każdy, kto chciałby wziąć udział w wydarzeniu wraz ze swoim zespołem, może zarezerwować dla siebie i współpracowników ośmioosobowy stolik (koszty i rozmieszczenie stolików podane na planie). więcej... [KOMENTARZE (2435)]

Pełna lista nominowanych do tytułu Osobowość Roku MICE Poland 2014!

Na podstawie zgłoszeń nadesłanych przez naszych Czytelników wyłonieni zostali nominowani do tytułu Osobowość Roku – po dziesięciu kandydatów w każdej z czterech kategorii: Zleceniodawca, Organizator, Menadżer Obiektu i Podwykonawca Roku.

Nominowana w kategorii Menadżer Obiektu Agnieszka Gad, Starwood Hotels & Resorts Poland.

 

więcej... [KOMENTARZE (1194)]

< 1 2 4   ...   4 >
 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club