Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Aktualności

»


Sporo osób zabiega o ten tytuł!
O konkursie Osobowość Roku MICE Poland – wygranej oraz o cechach idealnego zwycięzcy

 z Aleksandrą Pietras, partnerem w DMC Poland rozmawia Michał Kalarus.

 

więcej... [KOMENTARZE (1044)]

Nominowani w kategorii Organizator

O północy 7. listopada zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Osobowość Roku MICE Poland 2014.

Prezentujemy listę dziesięciu osób nominowanych w kategorii Organizator. W następnych dniach przedstawimy nominowanych w pozostałych trzech kategoriach.

 

1. Michał Atlas, Polymus

2. Bartosz Bieszyński, Walk Events

3.Maciej Brzozowski Agencja, Live

4.Marta Dunin Michałowska, Mea Group

5.Adam Górko, MyPlace

6.Jacek Henning, Fabryka Eventów

7.Seweryn Jakubiec, ICP Group

8.Anna Kopek, Teja Tur

9. Adriana Piekrska, Exclusive Event

10.Mariusz Pleban, Multi Communications

  

15 grudnia b.r. spośród 40. nominowanych kapituła konkursu wybierze zwycięzcę.

 

więcej... [KOMENTARZE (1083)]

Michał Czerniak: OR to bardzo popularne i rozpoznawalne wydarzenie w naszej branży.

Dla mnie zaskoczeniem było to, iż wiele osób wiedziało o konkursie, choć nie byli na samej Gali, gratulowało, pisało maile itp. świadczy to o tym iż jest to bardzo popularne i rozpoznawalne wydarzenie w naszej branży.
Na pewno potwierdzenie tego że to zmierzamy we właściwym kierunku,  to że warto opierać się na zasadach na których się opieramy i dalej ciężko pracować. Skoro kapituła złożona z osób, które są od lat w branży to docenia to jest to bardzo dobre potwierdzenie starań. 
Branża eventowa to stosunkowo nowy sektor na polskim rynku, ale widać wyraźnie, że się „cywilizuje”. Korzystając z różnych spotkań, mamy okazję rozmawiać ze sobą, wymieniać wzajemne doświadczenia.
Osoby, które zostały do tej pory uhonorowane nagrodami Osobowości Roku rzeczywiście są potwierdzeniem profesjonalizacji całej naszej branży.

więcej... [KOMENTARZE (1219)]

Ostatnie godziny na zgłoszenie swojego kandydata do konkursu OR 2014!
Opółnocy mija termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów do siódmej edycji konkursu Osobowosć Roku MICE Poland. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach: Zleceniodawca, Organizator, Menadżer Obiektu, Podwykonawca.
Zgłoś swojego kandydata: http://www.micepoland.com.pl/files/galeria/2190/or_formularz_2014_aktywny_pub3.pdf więcej... [KOMENTARZE (994)]

Karol Kamas: Gala OR – moment oczekiwany przez całe środowisko eventowe.

Konkurs jest na pewno bardzo ważnym punktem w rocznym kalendarzu polskiej branży MICE. Gala i wybór Osobowości Roku, to moment oczekiwany przez całe środowisko eventowe. To szczególne wydarzenie, ponieważ angażuje nie tylko samą branżę, ale również klientów, którzy prowadzą działania z zakresu marketingu eventowego.
Rola jaką pełni konkurs jest nie do przecenienia – mobilizuje eventowców do wysiłku i aktywnego działania na rzecz promocji i rozwoju branży. Jest to również idealna okazja do integracji środowiska, co sprzyja wymianie doświadczenia i ciągłego podnoszenia jakości.
Jestem pewien, że w tym roku, tak jak i w poprzednich, wśród laureatów znajdą się wyjątkowe osoby, o niesztampowym podejściu, ponadprzeciętnych umiejętnościach i wielkiej kreatywności. Jako członek tegorocznej kapituły dołożę starań, aby tak właśnie się stało.

 

więcej... [KOMENTARZE (1003)]

Ostatnie dni głosowania!

7 listopada mija termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu Osobowość Roku MICE Poland 2014. Propozycje kandydatów we wszystkich czterech kategoriach można zgłaszać przez formularz:  http://www.micepoland.com.pl/files/galeria/2190/or_formularz_2014_aktywny_pub3.pdf

Zgłoś swojego kandydata.

więcej... [KOMENTARZE (17)]

Anna Górska: OR w znaczący sposób przyczynił się do wzrostu rozpoznawalności branży spotkań!

W mojej ocenie konkurs Osobowość Roku wniósł bardzo dużo do polskiej branży spotkań. Przede wszystkim przyczynił się w znaczny sposób do wzrostu rozpoznawalności branży spotkań jako gałęzi gospodarki, mającej wpływ na rozwój ekonomiczny firm i destynacji. Pokazał, że branża MICE to nie tylko tzw. „eventy”, które w błędnym pojęciu kojarzą się jedynie z fun’em i zabawą, ale przede wszystkim, że to poważne projekty, w które zaangażowani są ludzie z pasją i charyzmą – po prostu polscy liderzy. Konkurs również bardzo skutecznie wzmacnia i integruje naszą branżę, pobudza element rywalizacji – w końcu każdy chce zostać „Osobowością Roku”, co jeszcze bardziej stymuluje etyczne zachowania liderów i zachęca do angażowania się w jeszcze więcej, ciekawych projektów. Jestem dumna, że zostałam zaproszona do grona Kapituły i tym samym, będę miała wpływ na wybór nowych, znakomitych Osobowości, które przyczyniają się do coraz bardziej dynamicznego rozwoju branży spotkań w Polsce.

więcej... [KOMENTARZE (982)]

Wojciech Liszka: ORprosta koncepcja i duża siła przebicia!

Osobowość Roku to wyjątkowy konkurs! Prosta, niezwykle przejrzysta koncepcja wydarzenia, z dużą siłą przebicia.
Osobowość jest jedna! Nie sposób jej nie zapamiętać.
Konkurs przez lata wyrobił sobie silną markę i przedstawiciele branży mocno zabiegają, aby w nim zaistnieć.
Wiele osób pracuje ciężko przez cały rok, żeby zostać wyróżnionymi. To bardzo dobre zjawisko, które mam nadzieję, że z roku na rok będzie się jedynie nasilało.
Dla mnie osobiście dużym zaszczytem było otrzymanie tego tytułu w 2010 roku. Jeszcze większym wyróżnieniem jest możliwość współuczestniczenia w wyborze kolejnych Osobowości.

Wojciech Liszka, prezes MPI Poland Club.

więcej... [KOMENTARZE (1141)]


Anna Jędrocha: Gala wieńcząca konkurs OR jest świetną okazją do spotkań!

   Konkurs Osobowość Roku MICE Poland to z jednej strony wyróżnienie dla osób, które osiągnęły sukces, a z drugiej strony promocja dobrych praktyk w naszej branży. Na bardzo konkurencyjnym rynku liczy się to, że doceniamy koleżanki i kolegów za ich sukcesy i kreatywność.
   Poza tym sama Gala wieńcząca Konkurs jest świetną okazją do spotkań w przyjacielskiej i spontanicznej atmosferze, i ta integracja jest dla mnie najważniejsza.

więcej... [KOMENTARZE (1016)]


Piotr Glen: konkurs OR weryfikuje profesjonalizm i zaangażowanie poszczególnych osób i firm


  Osobowość Roku to prestiżowa nagroda, która honoruje szczególne osiągnięcia w branży eventowej.
   Tym, co mocno wyróżnia tę nagrodę jest fakt, że łączy ona całe środowisko związane z przemysłem spotkań.
   Konkurs skierowany jest przecież do osób, które na co dzień stają po różnych stronach eventowej barykady. To jest najważniejsze – że efektem zarówno konkursu, jak i Gali finałowej jest spotkanie tych wszystkich osób i wyróżnienie ich za to, co robią dla branży. To docenienie ich wkładu w jej rozwój.

więcej... [KOMENTARZE (996)]

Statystyki z głosowania w konkursie Osobowość Roku MICE Poland 2014więcej... [KOMENTARZE (960)]


Krzysztof CeluchOR łączy świat kongresów
i wydarzeń korporacyjnych


Co konkurs Osobowość Roku wniósł do polskiej branży spotkań? Przede wszystkim określił i pokazał, że jest ona prężnie rozwijającym się działem gospodarki. Konkurs bardzo skutecznie łączy ze sobą świat kongresów i wydarzeń korporacyjnych. Jest nie tylko ważną inicjatywą, ale także narzędziem do promowania najlepszych. Branża musi mieć Osobowość, dlatego warto wybierać ludzi, którzy charakteryzują się pracowitością i etyką, a przy tym dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.


więcej... [KOMENTARZE (1218)]

Wybierajmy najlepszych!
 

Konkurs Osobowość Roku MICE Poland na stałe wpisał się w rzeczywistośc branżową, stając się wydarzeniem wyczekiwanym i obdbijającym się szerokim echem w środowisku.
W tym roku, już po raz siódmy nagrodzimy wyjątkowych ludzi, osobowości i osobistości z branży. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada. Zaproponuj swojego kandydata.


Anna Zawada,
redaktor prowadząca MICE Poland
. więcej... [KOMENTARZE (985)]


więcej... [KOMENTARZE (891)]


Pierwsze zebranie Kapituły OR 2014


Pierwsze spotkanie Kapituły flagowego konkursu
w branży spotkań już za nami. 04. września w gościnnych progach hotelu Novotel Warszawa Centrum odbyło się spotkanie organizacyjne Kapituły konkursu organizowanego przez miesięcznik MICE Poland. Podczas ożywionych dyskusji debatowano na temat kształtu kolejnej edycji konkursu. Wśród omawianych kwestii znalazły się m.in.: znaczenie i metody promocji wydarzenia w branży.

Pojawiło się szereg nowych pomysłów, dotyczących m.in. prac samej Kapituły czy usprawnienia procesu wybierania kandydatów we wszystkich czterech kategoriach konkursowych. Ponadto ustalono harmonogram prac oraz daty kolejnych obrad. 

więcej... [KOMENTARZE (1025)]


Kto zasługuje na miano Osobowości Roku MICE Poland 2014

Aktywny, zaangażowany, poszukujący nowych wyzwań, kreatywny i pracowity – czy te właśnie cechy ma osoba z Twojego otoczenia? Może to Twój szef lub współpracownik ? Jeśli tak zgłoś jego kandydaturę do najbardziej prestiżowego konkursu w branży spotkań.


Konkurs Osobowość Roku wyłania i nagradza kreatywnych, pełnych inwencji ludzi o niespożytej energii, kierujących się w swoich działaniach zasadami etycznymi, słowem profesjonalistów przez duże „P”.

Kandydatów do nominacji można zgłaszać w czterech kategoriach: Zleceniodawca, Organizator, Menadżer Obiektu, Podwykonawca. 

więcej... [KOMENTARZE (1035)]


Osobowości poznamy na początku 2015 r. 

W pierwszych tygoniach nowego roku, podczas uroczystej Gali zostaną przyznane nagrody Osobowość Roku 2014. 
 

Zgodnie z tradycją najstarszego konkursu w polskiej branży spotkań, kolejna, siódma już edycja, zostanie zwieńczona uroczystą Galą. Podczas wydarzenia, gromadzącego co roku blisko tysiąc osób, odbędzie się wręczenie nagród zwycięzcom w czterech kategoriach konkursowych: Zleceniodawca, Organizator, Menadżer Obiektu, Podwykonawca.

więcej... [KOMENTARZE (16)]


Krzysztof Celuch przewodniczącym
Kapituły OR 2014

W trybie głosowania jawnego jednogłośnie wybrano Krzysztofa Celucha na przewodniczącego Kapituły tegorocznej edycji konkursu.
 

Pierwsze zebranie kapituły konkursu ma istotne znaczenie i wpływ na kształtu planowanej edycji wydarzenia. Jedna z zasadniczych decyzji, jaką należy podjąć jest wybranie przewodniczącego, który poprowadzi obrady, będzie pełnił rolę moderatora rodzących się dyskusji, zwracając uwagę na zachowanie porządku obrad.

 

więcej... [KOMENTARZE (1004)]

< 1 2 3  
 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club