Strona główna  |  Wydawnictwo  |  MICE POLAND  |  Kontakt  |  Sponsoring

 
Obradowała kapituła konkursu Osobowość Roku MICE Poland 2015

»

Na początku września, w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, odbyło się pierwsze spotkanie Kapituły 8. edycji konkursu Osobowość Roku MICE Poland.

W skład tegorocznej Kapituły OR, tradycyjnie już, weszli prezesi stowarzyszeń branżowych (Anna Jędrocha, Agnieszka Faracik-Leśniak, Marta Dunin-Michałowska, Krzysztof Michniewicz, Szymon Walkiewicz), laureaci ubiegłorocznej edycji OR (również Marta Dunin-Michałowska oraz Agnieszka Majkowska, Żaneta Berus i Adam Zagajewski), trzech ekspertów wskazanych przez redakcję (Wojciech Cłapiński, Krzysztof Gawrych, Wojciech Liszka) i przedstawicielka „MICE Poland”(Anna Łukasik). Przewodniczącym, jak co roku, został przedstawiciel POT, Krzysztof Celuch. (mk)

 

MICE Poland kreuje Osobowości

Skierowany jest on do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników miesięcznika MICE Poland dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

Film z Gali OR 2015

»Fotorelacja z Gali OR 2015 - do pobrania.

»Film z Gali OR 2014

»

Film z Gali OR 2013

»

Film z Gali OR 2012

»

Odkrycie MPI Poland

»

Nagroda „Odkrycie Roku 
MPI Poland” 


Jej celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma za zadanie ukazać osoby wyjątkowe, o dużym potencjale. Ma być także dla nich motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. Poprzez przyznawane wyróżnienie stowarzyszenie MPI chce pomagać przyszłym liderom branży.  Decyzje o uhonorowaniu tytułem „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia. Patronat „MICE Poland”.


–  Odkrycie Roku to konkurs zainicjowany przez MPI Poland. Chcemy ukazać naszej branży przyszłych jej liderów oraz pomoc młodym, wschodzącym gwiazdom w niej zaistnieć. Dzięki ścisłej współpracy z MICE Poland możemy kreować przyszłe „Osobowości”. Nasze dotychczasowe wybory sprostały oczekiwaniom. – Wojciech Liszka dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Radisson Blu Kraków Prezes MPI Poland Club